Darmowa dostawa od 50,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Polska Grupa Producentów Obuwia

POLSKA GRUPA PRODUCENTÓW OBUWIA

to stowarzyszenie założone w 2019 roku, które zrzesza firmy z branży obuwniczej o 100% polskim kapitale. Nasze działania mają a celu zwrócenia uwagi na ujednolicenie przepisów dotyczących znakowania produktów, kraju pochodzenia oraz identyfikację polskich producentów obuwia pomiędzy importerami wykorzystującymi lukę prawną.

 

POLSKA MARKA =/= POLSKI PRODUCENT

W Polsce podobnie jak i w całej Unii Europejskiej nie ma obowiązku znakowania kraju pochodzenia na produkcie. Importerzy wykorzystują tę lukę prawną, aby wprowadzić klientów w błąd. Na etykiecie informują jedynie dla kogo wyprodukowano obuwie, celowo pomijając fakt, że cały proces produkcji odbył się np. w Chinach lub Bangladeszu.

CERTYFIKAT PGPO

To znak wprowadzony w 2020 roku przez Polską Grupę Producentów Obuwia. To jedyne na świecie oznaczenie, które gwarantuje, że produkt został wykonany w Polsce. Wybierając produkty ze znakiem PGPO kupujesz najwyższej jakości produkty skórzane, które spełniają przyjęte normy jakości i bezpieczeństwa.

WIĘCEJ O AKCJI ZNAJDZIESZ NA: www.pgpo.pl

Zaufane Opinie IdoSell
5.00 / 5.00 13 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-02-02
mega buty,mega obsługa
2022-11-18
Obsługa bardzo szybka, profesjonalna. Nie ograniczało mnie oczekiwanie na kuriera ponieważ dostarczył przesyłkę w godzinach o które prosiłam.
pixelpixel